Shake w proszku

Mrożony napój typu shake to jeden z najpopularniejszych deserów na upalne dni! Chcesz wprowadzić go do swojej oferty? Postaw na wysokiej jakości mieszanki shake w proszku Petra o smaku śmietankowo-waniliowym lub czekoladowym i stwórz shake, który zachwyci Twoich klientów!

Mieszanki shake w proszku w ofercie Petra

Oferujemy gotowe mieszanki szejków  w proszku, umożliwiające szybkie i wygodne przygotowywanie szejków. Wystarczy specjalne urządzenie mroźące i nasz koncentrat, by stworzyć zimny deser, który polubią dzieci i dorośli! Oferujemy mieszanki shake w proszku o klasycznych smakach, które możesz uzupełniać o dowolne dodatki i syropy, tworząc unikalny shake, który stanie się wyróżnikiem Twojego biznesu!

Klasyczny smak

Prostota i uniwersalność – to wyróżnia nasze szejki w proszku. Oferujemy mieszanki o znanych i lubianych smakach: śmietanka-wanilia i czekolada.

Najlepszy skład

Wiodące składniki to podstawa – dlatego też stawiamy na produkty autentyczne, w tym włoskie i francuskie, oraz na naturalne barwniki.

Łatwe przygotowanie

Nasze koncentraty to prosty sposób na shake idealny – wystarczy mieszanka i odpowiednia maszyna, by przygotować wyjątkowy deser!

Shake – lodowy napój na upalne dni

Shake to koktajl mleczny, przeważnie z dodatkiem lodów, podawany oczywiście na zimno. Szeroka gama smaków, słodki smak i orzeźwiające właściwości sprawiają, że cieszy się on ogromną popularnością. Dlatego też shake to obowiązkowa pozycja w menu kawiarni, restauracji, cukierni i lodziarni! Chcesz mieć go w swojej ofercie? Postaw na shake w proszku Petra!

Shake w proszku produkowany jest w następujących smakach:

  • śmietanka – wanilia
  • czekolada

Koktajle mleczne o różnych smakach

Nie bez powodu polska nazwa napoju shake to koktajl mleczny. Shake, w odróżnieniu od smoothie, nie obędzie się bez mleka! Nie znaczy to jednak, że przy tworzeniu szejków musisz ograniczać się jedynie do smaków śmietankowych czy czekoladowych. Ten zimny napój doskonale komponuje się z owocami! Do deserów z naszych mieszanek możesz dodawać różnorodne syropy – także owocowe – które odmienią charakter koktajlu i sprawią, że Twoi klienci z pewnością skuszą się na niego jeszcze nie jeden raz!

Zamów mieszanki do szejków w Petra!

Uzupełnij swoją ofertę o szejki! Postaw na wiodące mieszanki shake w proszku marki Petra i twórz mrożone koktajle mleczne, które zachwycą Twoich klientów. Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły oferty i zamów shake już dziś!

Telefon
Adres

ul. Lipowa 101,
08-300 Sokołów Podlaski