Lody Petra

Blog

Shake jako pomysł na biznes?

Zdecydowana większość osób miała w życiu pragnienie otworzenia swojego biznesu. Ucieknięcia od pracy na etat i stworzenia czegoś swojego. Częstym pomysłem jest otworzenie swojej restauracji, kawiarni czy innego biznesu związanego z gastronomią. Jednak, aby przebić się na rynku, trzeba zaskoczyć klientów czymś nowym i oryginalnym. A może by tak stworzyć firmę opierającą się na sprzedaży shake’ów? Czy to ma prawo się udać? Przeczytaj koniecznie!

Własny biznes – czy warto?

Własna firma może być nie tylko doskonałym sposobem na zapewnienie sobie dobrych i regularnych przychodów, ale również dawać właścicielowi ogrom satysfakcji! Jednak by odnieść sukces na rynku, trzeba się porządnie napracować. Sam pomysł to za mało. Ciężka praca i nieustępliwość są niesamowicie przydatne w czasie prowadzenia firmy. Żaden biznes nie wystartuje również bez odpowiednio skonstruowanego planu i budżetu. W końcu żeby zarobić trzeba na początku zainwestować.

Lokal z shake’ami

Ludzie coraz częściej jadają na mieście. Wiele osób żyje w pośpiechu i woli stołować się poza domem i nie tracić czasu w kuchni. Jadanie w lokalach to również bardzo popularny sposób spędzania czasu w gronie rodziny i ze znajomymi. No i przede wszystkim to możliwość spróbowania nowych dań i smaków! Warto więc zaskoczyć klientów i zaproponować im coś nietypowego. Na przykład pyszne szejki, które mogą być zarówno świetnym deserem, jak i szybką przekąską.

Shake’owy biznes – co trzeba wiedzieć?

Jeśli zastanawiasz się nad wprowadzeniem tego typu pyszności do swojego lokalu lub zbudowanie biznesu opartego tylko i wyłącznie na shake’ach, to na pewno ucieszy cię informacja, że przygotowanie tego napoju nie jest wcale skomplikowane. Aktualnie na rynku dostępne są specjalne mieszanki i zakupuje się shake w proszku. Umożliwia to szybkie i wygodne przygotowanie napoju w przeróżnych smakach! Dodatkowo masz możliwość tworzenia własnych kompozycji, uzupełniając shake o różne dodatki. Warto wykorzystać w tym celu na przykład świeże owoce, polewy, syropy czy bitą śmietanę.

Wiosenne inspiracje na desery lodowe z lodami włoskimi

Wiosenne inspiracje na desery lodowe z lodami włoskimi

Wiosna to czas odrodzenia i świeżości, który idealnie wpisuje się w filozofię naszej firmy, Lody Petra, dostarczając nie tylko doskonałego smaku, ale i inspiracji do tworzenia wyjątkowych deserów. Jako producent lodów włoskich w proszku, rozumiemy,...

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy!

Telefon
Adres

ul. Lipowa 101,
08-300 Sokołów Podlaski