Lody Petra

Blog

Lody wysokobiałkowe – FIT alternatywa dla klasycznych lodów

Jesteś na diecie, ale nie chcesz całkowicie ograniczać słodyczy? Szukasz fit wersji znanych i lubianych produktów? Poznaj lody białkowe! Dzięki wysokiej zawartości protein doskonale sprawdzą się u każdej osoby na diecie. Dowiedz się więcej o tej nowości na rynku słodyczy!

Lody wysokobiałkowe – unikalny skład

Dlaczego lody proteinowe są odpowiednie dla osób dbających o linię? Ze względu na ich zbilansowany skład! Zawierają znacznie mniej cukrów i tłuszczy, niż standardowe lody. W ich składzie znajdują się znaczne ilości białka, które wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej. Dlatego też nie zaburzają diety – w tym popularnej diety proteinowej – a wręcz mogą ją wspierać.

Mimo odmiennego składu, lody wysokobiałkowe nie odbiegają pod względem smakowym od swoich tradycyjnych odpowiedników. Również dostępne są w wielu wariantach – od klasycznych, jak śmietanka czy wanilia, aż po oryginalniejsze propozycje, takie jak np. słony karmel.

Lody białkowe w ofercie Twojej lodziarni

Prowadzisz własną lodziarnię? Chcesz uzupełnić swoją ofertę o produkty będące na topie – takie, jak właśnie lody białkowe? Sprawdź naszą ofertę lodów proteinowych w proszku! Dysponujemy szeroką gamą mieszanek o różnych smakach, takich jak m.in.:

  • śmietanka-wanilia,
  • czekolada,
  • słony karmel.

Ponadto, w naszych lodach cukier zastąpiony został słodzikiem, dzięki czemu są one jeszcze mniej kaloryczne. W połączeniu z wysoką zawartością białka sprawia to, że są one idealne dla osób na diecie. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów, lody wysokobiałkowe marki Petra będą idealnym wyborem!

Lody wysokobiałkowe – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego warto rozszerzyć ofertę o lody białkowe? Poznaj najważniejsze zalety tego rozwiązania!

  • unikalna oferta – w swojej lodziarni zaoferujesz coś, czego prawdopodobnie jeszcze nie ma Twoja konkurencja,
  • nowe smaki – Twoja oferta poszerzy się również o nowe warianty smakowe, które pomogą Ci jeszcze bardziej wyróżnić ofertę,
  • szersze grono klientów – dzięki dietetycznym lodom Twoja oferta będzie dostosowana do oczekiwań znacznie większej liczby osób!

Lody proteinowe w wersji domowej

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z lodami proteinowymi w domowych warunkach? Możesz spróbować przygotować je samodzielnie! Podstawowym składnikiem, bez którego nie przygotujesz domowych lodów wysokobiałkowych, jest mieszanka proteinowa. Możesz wybrać klasyczną lub smakową – idealną bazą pod lody truskawkowe czy czekoladowe będą mieszanki o właśnie tym smaku. Czego jeszcze nie może zabraknąć w domowych lodach białkowych? Mleka kokosowego (lub migdałowego) – to idealna, wege i fit baza do lodów. Do tego Twoje ulubione owoce – np. truskawki, banany czy mango. Całość należy połączyć, zblendować i zamrozić. Spróbuj sam!

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy!

Telefon
Adres

ul. Lipowa 101,
08-300 Sokołów Podlaski