Lody wysokobiałkowe

Lody wysokobiałkowe to propozycja dla osób dbających o sylwetkę. Niskokaloryczne, zawierające dużo protein, dzięki dodatkowi białka serwatki, mrożone desery zostały stworzone z myślą o osobach na diecie redukcyjnej, które nie chcą odmawiać sobie drobnych, słodkich przyjemności. Chcesz wprowadzić je do swojej oferty? Poznaj mieszanki Petra do produkcji lodów wysokobiałkowych, przeznaczone do automatów z pompą napowietrzającą!

Poznaj lody wysokobiałkowe marki Petra

Idziemy z duchem czasu i dostosowujemy naszą ofertę do realnych potrzeb konsumentów. Dlatego też w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć mieszanek do produkcji lodów wysokobiałkowych! Ten rodzaj lodów to nowość na rynku, która błyskawicznie podbiła serca miłośników produktów dietetycznych i zdrowego żywienia. Nasze lody proteinowe to mniej kalorii, tłuszczu i cukrów i mnóstwo odżywczego białka!

Wysoka zawartość białka

Mieszanki do lodów wysokobiałkowych zawierają koncentraty białkowe, gwarantujące wysoką zawartość protein w gotowych deserach.

Najlepsze składniki

Nasze lody proteinowe to nie tylko wiodące dodatki, zawierające białko! Stosujemy wyłącznie najlepsze składniki i naturalne barwniki, gwarantujące doskonały smak lodów.

Różnorodne smaki

Dietetyczne lody nie oznaczają nudy! Zaskocz swoich klientów.

Dietetyczne lody proteinowe

Dlaczego lody proteinowe są odpowiednie dla osób dbających o linię? Białko to ważny składnik diety, który dodatkowo wspiera odchudzanie i ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej. Duża zawartość białka to jednak nie jedyna zaleta lodów proteinowych! W ich składzie znajduje się niewiele tłuszczu, co gwarantuje niewielką kaloryczność. Na lody białkowe bez wyrzutów sumienia może pozwolić sobie każda osoba, dbająca o linię!

Lody Wysokobiałkowe produkowane są w następujących smakach:

  • śmietanka-wanilia
  • czekolada
  • słony karmel

Uzupełnij ofertę o lody białkowe!

Zdrowe, świadome żywienie i dążenie do bycia fit to styl życia, który na dobre zagościł w świadomości Polaków. Dietetyczne wersje znanych i lubianych produktów cieszą się coraz większą popularnością – i nie ominęło to też lodów! Lody proteinowe zawierają minimalne ilości i tłuszczy a cukier został zastąpiony słodzikiem. Lody wysokobiałkowe są niskokaloryczne i zawierają dużo wspomagającego odchudzanie białka. To doskonały wybór, jeśli chcesz iść z duchem czasu i uzupełnić swoją ofertę o lody dla osób dbających o swoją sylwetkę!

Zamów lody białkowe Petra!

Jeśli planujesz rozszerzyć asortyment swojej lodziarni o lody wysokobiałkowe, mieszanki Petra będą najlepszym wyborem. Wysoka wydajność, jakościowe składniki i zdrowy skład. Zamów i przekonaj się sam!

Telefon
Adres

ul. Lipowa 101,
08-300 Sokołów Podlaski