Komponenty do lodów rzemieślniczych

Tradycyjne lody rzemieślnicze to kolejny trend w branży lodziarskiej, cieszący się uznaniem konsumentów. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne punkty, serwujące rzemieślnicze desery mrożone. Nie zostawaj w tyle za konkurencją – postaw na nasze wiodące komponenty do produkcji lodów tradycyjnych i rozszerz swoją ofertę o rzemieślnicze przysmaki!

Stwórz lody rzemieślnicze z półproduktów Petra!

Sekret lodów rzemieślniczych tkwi w technice ich wytwarzania – ale nie tylko! By uzyskać naturalny i autentyczny smak niezbędne są również wiodące składniki – które znajdziesz w ofercie Petra! Tworzymy wysokiej klasy mieszanki mleczne oraz oferujemy szereg innych półproduktów, umożliwiających tworzenie lodów rzemieślniczych o różnych smakach.

Skład godny zaufania

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować wydajne, a jednocześnie jakościowe półprodukty przygotowane m.in. na bazie mleka i naturalnych barwników.

Wysoka jakość

Starannie selekcjonujemy składniki, z których tworzymy komponenty do lodów rzemieślniczych – wykorzystujemy m.in. autentyczne produkty włoskie czy francuskie.

Szeroki wybór komponentów

Szeroki wybór półproduktów to również gwarancja bogatego wyboru. Sprawdź komponenty w naszej ofercie.

Czym są lody rzemieślnicze?

Lody rzemieślnicze, zwane też tradycyjnymi, przeważnie wytwarzane są na miejscu, w lodziarni, w małych partiach. Do ich produkcji wykorzystuje się niewielkie maszyny do lodów – frezery – w których płynna mieszanka lodowa jest jednocześnie schładzana i mieszana. Ten sposób przygotowywania lodów charakterystyczny jest dla rzemieślników – i stąd też wywodzi się nazwa tego deseru.

Komponenty w naszej ofercie:

  • mleko pełne w proszku
  • mleko odtłuszczone w proszku
  • śmietanka w proszku
  • serwatka słodka
  • serwatka demineralizowana
  • tłuszcz kokosowy w proszku
  • tłuszcz palmowy w proszku
  • maltodekstryna
  • glukoza krystaliczna

Stwórz tradycyjne lody z naszych półproduktów

Do produkcji lodów rzemieślniczych konieczna jest jakościowa, płynna mieszanka mleczna bądź owocowa. Do jej przygotowania niezbędne są różnorodne półprodukty, jak mleko, śmietana, cukier czy owoce. Oferujemy komponenty do lodów rzemieślniczych, które umożliwią Ci ich wygodą produkcję w każdych warunkach. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Zamów komponenty do lodów rzemieślniczych!

Chcesz rozpocząć produkcję lodów rzemieślniczych? Postaw na jakość i doświadczenie marki Petra! Oferujemy szeroką gamę półproduktów do tradycyjnych lodów, które umożliwią Ci szybkie wdrożenie się w świat rzemieślniczych deserów i rozbudowę oferty o produkty, które zachwycą Twoich klientów!

Telefon
Adres

ul. Lipowa 101,
08-300 Sokołów Podlaski