Jogurt mrożony

Mrożone jogurty Petra to doskonała, fit alternatywa dla klasycznych lodów mlecznych. Doskonale wpisują się w trend nowoczesnego, zdrowego żywienia i są świetnym uzupełnieniem klasycznej oferty lodziarni. Poznaj nasze mieszanki do produkcji mrożonych jogurtów naturalnych!

Poznaj mrożony jogurt naturalny Petra!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o proszki do mrożonych jogurtów naturalnych. Stawiamy na wysokiej jakości składniki i łatwość produkcji jogurtów. By stworzyć wyjątkowy mrożony deser wystarczy nasz proszek, mleko i automat do lodów lub granitor!

Wiodący jogurt na rynku

Doświadczenie w branży mleczarskiej pomogło nam stworzyć wyjątkowy mrożony jogurt naturalny – prosty w przygotowaniu, bez zbędnych dodatków o wyśmienitym smaku.

Proste przygotowanie

Do przygotowania naszego mrożonego jogurtu nie potrzebujesz dodatkowych urządzeń. Wystarczą te, które wykorzystujesz do lodów – i nasz proszek!

Naturalny smak

Mrożony Jogurt naturalny z naszej oferty to prosty, autentyczny smak. Możesz wzbogacić je o dowolne dodatki, tworząc swoje unikalne, mrożone desery!

Jogurt mrożony alternatywą dla lodów

Trend na mrożone jogurty naturalne trwa w najlepsze już od początku XXI wieku – a wzrost popularności zdrowego żywienia pomógł mu rozwinąć się jeszcze bardziej! Mrożone jogurty – w szczególności naturalne – są uważane za zdrowszą alternatywę dla klasycznych lodów. A przygotować można je równie prosto jak lody włoskie czy świderki! Wystarczy odpowiedni proszek, mleko i maszyna do lodów!

Mrożony jogurt – mnogość propozycji podania

Jogurt mrożony to wdzięczny deser – możesz podawać go swoim klientom na wiele, oryginalnych sposobów, zarówno sam, jak i z dodatkami. Chcesz podkreślić, że mrożony jogurt jest słodką przekąską w wersji fit? Podawaj go z granolą, płatkami, preparowanymi ziarnami zbóż i świeżymi owocami. Chcesz zapewnić klientom możliwość podania go tak, jak tradycyjnego deseru lodowego? Zaproponuj im jogurt mrożony z dodatkiem klasycznych posypek i polew – i wzbogać go o zdrowe owoce sezonowe!

mrożony jogurt

Rodzaje jogurtów mrożonych

Jakie rodzaje jogurtów mrożonych są najpopularniejsze? Patrząc pod kątem ich wytwarzania – zdecydowanie te w proszku, do automatów do lodów bądź do granitora. Jeśli chodzi o skład i smak to niezmiennie liderem pozostaje naturalny, „klasyczny” jogurt mrożony na mleku – chociaż wersje wegańskie i bez cukru depczą mu po piętach! Niezależnie, jakiego rodzaju mrożonego jogurtu szukasz – znajdziesz go w naszej ofercie!

Zamów proszki do jogurtów mrożonych!

Jogurty mrożone to doskonałe uzupełnienie oferty każdej lodziarni! Chcesz zacząć oferować je swoim klientom? Postaw na wiodące mieszanki Petra! Najlepsze składniki, doskonały smak i prostota przygotowania – to wyróżnia nasze mrożone jogurty naturalne na tle konkurencji!

Telefon
Adres

ul. Lipowa 101,
08-300 Sokołów Podlaski